Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku
  • O 20 groszy
    czwartek, 07 marca 2013 Odsłony: 2526

         Od dziś cena naszej gazety wzrasta o 20 groszy. Zwiększające się cały czas koszta zmusiły inne gazety do podniesienia cen już na przełomie roku. Staraliśmy się wytrzymać jak najdłużej, ale rachunek ekonomiczny nie pozostawia wielkich możliwości wyboru, gdyż Pałuki finansowane są wyłącznie z przychodów pochodzących z dwóch źródeł: ze sprzedaży egzemplarzy gazety i powierzchni reklamowej; nie mają żadnych zewnętrznych źródeł utrzymania. Mamy nadzieję, że podwyżka ta nie będzie dotkliwa dla Naszych Czytelników.

    Czytaj więcej...

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry