Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Dla Pałuk

     Jubileuszowe gratulacje

     Z okazji jubileuszu 20-lecia tygodnika Pałuki otrzymaliśmy wiele życzeń i gratulacji.

     Wśród nich były: list od posła Tomasza Lenza, list od Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Ewy Mes, życzenia od Radnego Sejmiku Kujawsko-Pomorskiego Zenona Flejtera, życzenia od Starosty Żnińskiego Zbigniewa Jaszczuka oraz Przewodniczącej Rady Powiatu Żnińskiego Józefy Błajet, list od Starosty Mogileńskiego Tomasza Bartczaka, życzenia od Burmistrza Żnina Leszka Jakubowskiego, od Przewodniczącej Rady Miejskiej w  Żninie Haliny Rosiak, od Burmistrza Mogilna Leszka Duszyńskiego, od Burmistrza Janowca Wlkp. Macieja Sobczaka, od Burmistrza Kcyni Piotra Hemmerlinga oraz od Burmistrza Barcina Michała Pęziaka.

(mr), 21 II 2011

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry