Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku
 • 1000 numerów Pałuk
  czwartek, 21 kwietnia 2011 Odsłony: 3305

  Niedawno hucznie obchodziliśmy dwudziestolecie, w tym  tygodniu - tysięczny numer Pałuk. Z tej okazji dziękujemy gorąco naszym czytelnikom, którzy naszą gazetę od początku finansują, kupując ją. Za te złotówki, kładzione na ladzie w sklepie, wydajemy nasz tytuł. Na wydrukowanie dotychczasowych 999 numerów zużyliśmy tyle papieru, że można by nim opasać kilkanaście razy kulę ziemską na równiku. Trochę pracy przy tym było.

  Czytaj więcej...

 • Pałuki w pełni zintegrowane
  czwartek, 24 lutego 2011 Odsłony: 3832

  Linki, a dokładniej mówiąc aktywne linki, wiążą w całość i integrują wszystkie wydania naszych tygodników. Mowa o wydaniu papierowym, wydaniu elektronicznym (e-Pałuki) oraz stronie internetowej. Teraz, czytając e-Pałuki, można zobaczyć całą treść opublikowaną w papierowym wydaniu oraz obejrzeć filmy i zdjęcia zgromadzone w naszych internetowych galeriach, przeczytać zawarte na stronie www artykuły (bieżące i archiwalne) czy wejść do działu Pałuki TV, które są na stronie internetowej www.paluki.tygodnik.pl.

  Czytaj więcej...

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry