Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Od 10 listopada
    
     Teraz można przeczytać wszystkie strony papierowych tygodników Pałuki oraz Pałuki i Ziemia Mogileńska na monitorze własnego komputera. Oferta naszej strony internetowej poszerzyła się o kolejną opcję. Dostępne są e-Pałuki.

   Stworzyliśmy nową zakładkę w menu - e-Pałuki (będzie widoczna od 10 listopada). Każdy może tu zamówić dostęp do jednego egzemplarza wybranego tytułu (3,66 zł brutto), do 10 kolejnych numerów (24 zł brutto) lub prenumeratę 52 kolejnych wydań (110 zł). Na stronie istnieje także archiwum, a w nim numery począwszy od pierwszego wydanego w październiku 2010 roku (archiwalne numery także można kupić). Na stronie zamieszczony jest kalendarz wydań. Tutaj każdy znajdzie wydane w danym miesiącu numery gazet i zobaczy miniaturki pierwszych stron.
   Aby skorzystać z e-Pałuk należy się zarejestrować i zaakceptować regulamin. Ogranicza on korzystanie z e-gazety wyłącznie na jednym komputerze, zawiera też postanowienia chroniące gazetę przed kopiowaniem i nieuprawnionym rozpowszechnianiem.
   Dostęp do bieżącego numeru jest możliwy od godziny 6.00 w dniu jego wydania. Dostęp do wszystkich wydań elektronicznych jest płatny, a czytelnicy mogą wybrać opcję, która im najbardziej odpowiada: płatność SMS-em lub e-przelewem.
   Kliknięcie w wykupioną pozycję przenosi do podglądu wybranej gazety. Kliknięcie w pozostałe wydania umożliwia ich zakup i przejście do opcji płatności.
   Regulamin oferty znajduje się na naszej stronie internetowej: www.paluki.tygodnik.pl/sklep.
Życzymy miłej lektury naszych wydań elektronicznych, papierowych oraz strony internetowej.

Mirosława Roszak, 10 XI 2010

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry