Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

www.paluki.tygodnik.pl
    
     Dla odwiedzających naszą stronę internetową mamy kolejną niespodziankę. Teraz doładowanie telefonu komórkowego oraz zakupy w naszym sklepie internetowym można w całości załatwić bez wychodzenia z domu. Wszystko przez Internet.

   W ofercie naszego sklepu internetowego (www.paluki.tygodnik.pl/sklep) posiadamy książki, płyty i gry wydane przez Wydawnictwo Wulkan. Z myślą o zapewnieniu komfortu korzystania z tej oferty udostępniliśmy możliwość dokonania zakupu z jednoczesnym uregulowaniem płatności. Dzięki usłudze firmy eCard istnieje możliwość zapłacenia za zamówiony towar za pomocą karty płatniczej lub z konta kilkunastu banków działających w Polsce. Zamówiony towar dostarczy pod wskazany adres pracownik poczty.
   Dodatkowo działa także nowa opcja. Na naszej głównej stronie w prawej jej części (pod sondami) każdy ma możliwość doładowania swojego telefonu komórkowego. Nie trzeba teraz zdrapywać i wpisywać długich kodów - wystarczy szybka operacja w Internecie.
   Niedługo kolejne propozycje. Wszystkich serdecznie zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz czytania papierowego wydania tygodnika Pałuki.

Mirosława Roszak, 27 V 2010

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry