Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

    
     Otrzymaliśmy wyniki sprzedaży pierwszego numeru Pałuk, który rozprowadzany był w nowych wiejskich punktach sprzedaży po rezygnacji poczty z rozprowadzania sprzedaży egzemplarzowej. Sprzedaż utrzymała się na dotychczasowym poziomie, a w stolicach powiatów (Żnin i Mogilno) nawet nieco zwiększyła się w stosunku do średniej.

     Wszystkim sprzedawcom, kioskarzom i właścicielom sklepów dziękujemy bardzo za wysiłek, jaki wkładacie w to, aby klienci Waszych placówek otrzymali zawsze Pałuki na czas.
      Przypominamy przy okazji, iż poczta nadal prowadzi prenumeratę i zachęcamy naszych czytelników do jej zamawiania. Klientom spoza Pałuk przypominamy, iż Ruch prowadzi prenumeratę naszej gazety na całym świecie (odbiór w kiosku), można również wybrać prenumeratę redakcyjną, przesyłaną przez nas drogą pocztową jako normalną przesyłkę ze znaczkiem.
      Staramy się, aby nasza gazeta była zawsze ciekawa i nie bała się trudnych tematów - wiemy, że nasi czytelnicy wymagają tego od nas. Pamiętajcie - Twoje Pałuki - w Twoim sklepie.

Dominik Księski, 14 XI 2008

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry