Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Poczta - tylko prenumeratę
    
     Od 6 listopada 2008 r. poczta ogranicza roznoszenie naszej gazety wyłącznie do prenumeraty. W związku z tym około półtora tysiąca naszych czytelników, którzy dotąd kupowali Pałuki u listonoszy nie w formie przedpłat, a płacąc od ręki, będzie mogło znaleźć nasz tygodnik w sklepach.

     W kilkudziesięciu wsiach, gdzie dotąd Pałuki sprzedawane nie były, można je będzie nabyć rano z bułkami w sklepach spożywczych. Będą więc w sprzedaży kilka godzin wcześniej, niż dostarczali je listonosze.
     Zmiany spowodowane są reorganizacją pracy poczty i zostały wprowadzone nagle w zeszłym miesiącu. Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić naszym klientom dostępność Pałuk. Mogą jednak wystąpić sytuacje, gdy we wsi jest sklep, a Pałuk w nim nie ma. Prosimy wtedy o telefon właściciela sklepu (lub jego klientów) - postaramy się dotrzeć i tam. Co zrobić, gdy w waszej miejscowości nie ma sklepu? Najlepiej zamówić prenumeratę pocztową, która nadal funkcjonuje.
     Liczymy na to, że obecność naszej gazety w wiejskich punktach sprzedaży przyczyni się do ich atrakcyjności, mamy też nadzieję, że zmiany nie pogorszą dostępności Pałuk, a może nawet ją polepszą.

Dominik Księski

Pałuki nr 873 (45/2008)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry