Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Lewiatan i SGL Local Press 2008

     17 października w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej odbędzie się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu Stowarzyszenia Gazet Lokalnych SGL Local Press 2008, a także rozdanie nagród w konkursie Lewiatana. Jedną z pięciu pierwszych nagród w tym drugim konkursie otrzymał nasz kolega Karol Gapiński.

     Karol wziął udział w konkursie Lewiatana, który był organizowany z okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Jego zadaniem było napisanie reportażu o lokalnym przedsiębiorcy. Tekst Karola Gapińskiego
     Z metropolii na prowincję  ukazał się w Pałukach w 26 numerze tego roku. Spośród około 30 nadesłanych tekstów, jego - razem z pięcioma innymi - okazał się najlepszy.
     Niewykluczone, że podczas gali nagrodzeni zostaną kolejni nasi koledzy. Rozstrzygnięty zostanie konkurs SGL Local Press 2008, w którym do nagrody nominowani zostali: w kategorii edukacja Marek Holak za tekst Błąd oświaty i... straciliśmy 212 tysięcy, w kategorii publicystyka historyczna Remigiusz Konieczka, Paweł Lachowicz i Roman Wolek za wartościowe publikacje historyczne oraz w kategorii fotografia sportowa Mirosław Woźniak za zdjęcie Pałuczanka - pacyfikacja kibiców.
     Prace naszych kolegów wyłonione zostały spośród około 1.500 nadesłanych na konkurs. Nad konkursem patronat sprawuje Bronisław Komorowski, Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.

Magdalena Kruszka
Pałuki nr 870 (42/2008)

Wyniki konkursu SGL Lokal Press 2008.

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry