Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku
 • Linia programowa 2007
  czwartek, 10 maja 2007 Odsłony: 196111
  Linia programowa 2007

      Kodeks Wydawców Prasy, przyjęty przez Izbę Wydawców Prasy,  nakłada na wydawcę obowiązek sformułowania linii programowej wydawanych przez niego gazet. W piętnastolecie Pałuk projekt zapisu linii programowej został zredagowany. Po roku konsultacji i uwzględnieniu otrzymanych uwag linia programowa w ostatecznym kształcie została przyjęta przez wydawcę i Radę Redakcyjną - założycieli gazety.

 • Lustracja w Pałukach
  czwartek, 22 marca 2007 Odsłony: 4183

      Wszyscy autorzy tekstów w tygodniku Pałuki urodzeni przed 1 sierpnia 1972 roku oraz wydawca gazety od dziś podlegają lustracji. Wydawca składa oświadczenie lustracyjne w Wydziale I Cywilnym Sądu Okręgowego w Bydgoszczy, dziennikarze na ręce wydawcy lub redaktora naczelnego, których ustawa czyni organami lustracyjnymi.

  Czytaj więcej...

 • Bez kary za informowanie
  piątek, 02 marca 2007 Odsłony: 6279

  Prokurator Helena Krupińska oskarżała: - Pomimo nieprzyznania się podejrzanych do zarzucanych im czynów, wina ich nie budzi wątpliwości. Sędzia Małgorzata Lessnau-Sieradzka uważała inaczej: - W przedmiotowej sprawie zdaniem Sądu nie zostały zrealizowane znamiona występku z art. 241 paragraf 1 kk. Sąd (najpierw w Mogilnie a po odwołaniu prokuratury - w Bydgoszczy) orzekł, iż dziennikarz Pałuk, Marek Holak nie popełnił przestępstwa. Orzeczenie jest prawomocne.

  Czytaj więcej...

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry