Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Za tydzień szukaj Pałuk w sklepach spożywczych
     Kioski oczywiście nadal będą sprzedawać naszą gazetę - nie wszystkie jednak.

     Z końcem czerwca wygasa umowa z siecią kolportażową Ruchu i od 1 czerwca rozwozimy Pałuki własnym transportem. Naszą gazetę będzie można kupić nadal w kioskach, część sprzedaży Ruchu zostanie przejęta przez listonoszy, ale główny ciężar dystrybucji spoczywać będzie na sklepach spożywczych.
     JAK KUPIĆ PAŁUKI
     Jeśli okaże się, że w kiosku, w którym zazwyczaj Państwo kupowali nasz tygodnik, nie ma Pałuk, prawdo­podobnie będą w najbliższym sklepie spożywczym - tak bowiem staraliśmy się przygotować punkty sprzedaży, aby nowe punkty były możliwie najbliżej starych.
     Liczymy na to, że nie porzucicie Państwo naszej gazety z tego powodu, że będziecie musieli ją gdzie indziej kupić.
     Najbliższy numer ze względu na Boże Ciało ukaże się już w środę.

Dominik Księski
Pałuki nr 379 (21/1999)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry