Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku


     ISDN w Żninie
     16 lipca Zakład Telekomunikacji rejon Żnin udostępnił swoim klientom ISDN. Tej usługi spodziewano się w Żninie od początku bieżącego roku.

     O walorach ISDN pisaliśmy już wcześniej. W ubiegłym tygodniu jego walory prezentowano na pokazie w siedzibie Telekomunikacji w Wągrowcu.

     ISDN (Integrated Services Digital Network) to sieć cyfrowa z integracją usług. Umożliwia zainstalowanie 8 urządzeń na jednym łączu, dwa z nich mogą jednocześnie funkcjonować. Ponadto ISDN zapewnia szybką transmisję komputerowych plików. Koszt podstawowego dostępu BB+D wynosi 800 zł, a przy rezygnacji z łącza analogowego 400 zł. Cena usługi w systemie szerszym 30B+D to 6.400 zł, z możliwością obniżenia o 1/30 kwoty.

     Możliwe jest również czasowe podłączenie ISDN. Klienci mogą zawrzeć umowę na okres 7 dni, 14 dni, od 14 dni do roku, przy możliwości w każdej chwili zastąpienia tej umowy umową na czas nieokreślony. Opłaty za użytkowanie są proporcjonalne. Początkowo z ISDN będzie korzystała stosunkowo niewielka grupa użytkowników. Dyrektor Telekomunikacji rejonu Żnin Andrzej Wnuk zapowiada w miarę rosnącego zapotrzebowania doposażenie urządzeń komutacyjnych.

Paulina Dobaczewska
Pałuki nr 387 (29/1999)Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry