Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Chleb i Pałuki poproszę
Za dwa tygodnie - godzina „W”
    Wczoraj zarejestrowaliśmy 363 nowy punkt, w jakim po 1 czerwca sprzedawane będą Pałuki. Ze względu na to, że w niektórych kioskach Ruchu naszej gazety już nie będzie w sprzedaży, organizujemy sieć opartą o sklepy spożywcze. Nowe hasło na czerwiec: „Chleb i Pałuki poproszę”.

    Jak już pisaliśmy tydzień temu, po wymówieniu nam przez bydgoski oddział Ruchu umowy o kolportaż, nowej z wyższą marżą nie podpisaliśmy, gdyż musiałoby to zaowocować natychmiastową podwyżką ceny gazety, a tę od początku zeszłego roku utrzymujemy na stałym poziomie i mamy zamiar nie zmieniać co najmniej do jesieni.
    Wszystko wskazuje na to, że zostanie utrzymana jedynie umowa o prenumeratę.
    Ci z Państwa, którzy chcą koniecznie kupować naszą gazetę w kiosku, do którego są przyzwyczajeni, będą mogli w nim gazetę jedynie zaprenumerować.
    W większości kiosków nadal będzie prowadzona sprzedaż (będziemy do nich dowozić Pałuki własnym transportem), a oprócz nich nasz tygodnik pojawi się w wielu sklepach spożywczych. Przygo­towaliśmy już kilkaset takich punktów sprzedaży w całym regionie i nadal są zakładane dalsze.
    Naszym Czytelnikom polecamy też sprzedaż egzemplarzową prowadzoną przez pocztę. Każdy listonosz zawsze w czwartek nosi Pałuki i płacąc zwykłą cenę można je od niego kupić (dobrze wcześniej uzgodnić to z nim, aby gazet nie zabrakło). Ta sprzedaż, prowadzona przez listonoszy, jest niezależna od prenumeraty pocztowej, która oczywiście również przez pocztę jest prowadzona.
    Żegnamy się z Ruchem, gdyż uznali­śmy, iż istnieje granica kosztów kolpor­tażu i propozycja tego dystrybutora ją przekroczyła (to czwarta marża Ruchu od początku istnienia naszej gazety).
Na potrzeby zabezpieczenia logis­tycznego operacji stworzyliśmy specjalny program do wystawiania rachunków, jeden z naszych kolporterów - Walerian Żak z Wągrowca wymyślił specjalny stojaczek do gazet, przygotowujemy specjalne szyldy informacyjne dla wszyst­kich punktów.
    I oczywiście - specjalnie dla Państwa wydajemy Pałuki. Pamiętajcie, od 1 czerwca: Chleb i Pałuki poproszę.

Dominik Księski
Pałuki nr 378 (20/1999)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry