Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Chleb i Pałuki poproszę
Ruch wymówił umowę Pałukom
     I przedstawił następną, z wyższą marżą. Jej podpisania odmówiliśmy ze względu na to, że musiałoby to zaowocować natychmiastową podwyżką ceny gazety, a tę od początku zeszłego roku utrzymujemy na stałym poziomie i mamy zamiar nie zmieniać co najmniej do jesieni. Od 2 czerwca nasz tygodnik będzie można kupić tylko w niektórych kioskach oraz w sklepach spożywczych.

     Nadal Pałuki będzie można kupić w tych kioskach, które mogą przyjmować prasę od różnych kolporterów, te zaś, gdzie Ruch ma wyłączność, z końcem maja sprzedadzą ostatni egzemplarz naszej gazety.
     Aby umożliwić naszym czytelnikom bezproblemowe nabywanie Pałuk,  przygotowaliśmy już kilkaset punktów sprzedaży w sklepach spożywczych i nadal są zakładane dalsze. Liczymy także, iż zwiększy się sprzedaż gazet na poczcie - przypominamy, iż Pałuki roznoszą wszyscy listonosze, można też je kupić lub zaprenumerować w Urzędach Pocztowych.
     Z żalem żegnamy się z wieloma kioskami, niemniej uznaliśmy, iż jest granica kosztów kolportażu i propozycja Ruchu ją przekroczyła. To czwarta marża tego dystrybutora od początku istnienia naszej gazety, każda kolejna była oczywiście wyższa od poprzedniej.
     W największej zmianie organizacyjnej od początku istnienia naszej gazety - przestawieniu na nowe tory ulegnie około połowa nakładu. W naszym wydawnictwie od miesiąca cały zespół osób pracuje nad tym, aby dostępność Pałuk nie zmniejszyła się.
     Nie ma co ukrywać - liczymy na to, iż nasz Czytelnik, który nie znajdzie Pałuk w swoim kiosku, będzie szukał gazety gdzie indziej. Wszyscy będziemy obserwować, czy sprzedaż spada, czy nie. My sądzimy, że w wyniku podwojenia liczby punktów sprzedaż wzrośnie.

Dominik Księski
Pałuki nr 377 (19/1999)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry