Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku
   
    Pani mgr Stanisława Łagowska, ur. w 1951 r. w Racławicach Śląskich, woj. opolskie, mężatka, dwoje dzieci, ukończyła Technikum Rolnicze w Komorowie (woj. opolskie) w 1970 roku. Po zawarciu związku małżeńskiego, mąż z wykształcenia jest technikiem weterynarii, w grudniu 1971 r. przybywają do Dąbrowy, gdzie zamieszkują po dzień dzisiejszy. Od 1 stycznia 1972 r. rozpoczyna pracę w Państwowym Gospodarstwie Rolnym Szczeglin, Zakład Rolny w Dąbrowie. Po trzech latach pracy zostaje przeniesiona do dyrekcji przedsiębiorstwa w Szczeglinie, na stanowisko młodszego ekonomisty. W 1980 r. rozpoczyna zaoczne studia na wydziale rolniczym, które w 1986 r. kończy z tytułem magistra ze specjalnością ekonomisty rolnictwa. Do 1991 r. zajmowała stanowisko głównego specjalisty do spraw ekonomicznych przedsiębiorstwa. W 1991 r. zostaje powołana na stanowisko sekretarza Urzędu Gminy w Dąbrowie, na którym pracuje do 11 lipca br. W międzyczasie w roku 1993 kończy podyplomowe studia administracji samorządowej. Z dniem 11 lipca br. uchwałą rady w drodze demokratycznych wyborów, obejmuje stanowisko wójta gminy Dąbrowa.

(pd)
 "Pałuki" nr 127 (29/1994 r.)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry