Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku
Maturzyści zainteresowani ofertą edukacyjną Bydgoskiej Szkoły Wyższej
     fot. Remigiusz Konieczka

III Targi Wyższych Uczelni
    
     Zakończyły się III Targi Wyższych Uczelni.  Maturzyści zapoznali się z ofertą kilkunastu szkół wyższych.

   Targi - wzorem lat ubiegłych - odbyły się w budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Karłowskiej przy ul. Browarowej w Żninie. Trwały od 9.15 do 15.00. Wstęp na targi był bezpłatny.

   Stoiska zostały rozstawione w holach starej i nowej części szkoły na piętrze oraz - w razie potrzeby - na parterze. Każdy uczeń mógł podejść do stoiska, uzyskać folder informacyjny i porozmawiać na temat rekrutacjiz osobami kompetentnymi. Poza tym każdy odwiedzający targi dostał bezpłatny informator o każdej uczelni wystawiającej się na imprezie.

   Oferty edukacyjne przedstawiły w większości uczelnie niepubliczne z Bydgoszczy, Torunia, Włocławka, Poznania, Gniezna i Sopotu. Będą to takie szkoły jak: Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna we Włocławku, Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy, Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, Bydgoska Szkoła Wyższa, Gnieźnieńska Wyższa Szkoła Humanistyczno-Menedżerska Millenium, Toruńska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Bydgoszczy, Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji w Poznaniu, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gnieźnie, Wyższa Szkoła Zawodowa Kadry dla Europy w Poznaniu, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej Wydział Zamiejscowy w Sopocie, Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Bydgoszczy oraz Powiatowy Urząd Pracy w Żninie.
   Organizatorem III Targów Wyższych Uczelni są: Starostwo Powiatowe w Żninie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Karłowskiej i nasz tygodnik.

Remigiusz Konieczka, 24 III 2010

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry