Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Targi Wyższych Uczelni w Żninie

12 marca 2008 roku odbyły się I Targi Wyższych Uczelni w Żninie. Przecięcia wstęgi i oficjalnego otwarcia dokonali starosta Zbigniew Jaszczuk i dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żninie Leszek Kowalski, którzy byli głównymi organizatorami imprezy. O potencjalnych studentów ubiegało się 12 uczelni w Bydgoszczy, Torunia, Gniezna, Łodzi i Poznania. Targi odwiedzili uczniowie ze Żnina, Strzelna, Szubina, Gąsawy, Kcyni, Janowca, Łabiszyna, Piechcina i Trzemeszna, którzy z zainteresowaniem oglądali przygotowane ekspozycje.

(mr), 12 III 2008

 

Galeria zdjęć z Targów

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry