Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Żnin

    
     Wszystkie dotychczasowe Targi służyły zapoznaniu się uczniów z propozycjami szkół wyższych: kierunkami studiów, sposobem rekrutacji, wysokością czesnego, ofertą zajęć dydaktycznych, kół naukowych i przyszłą karierą zawodową.  
     Podczas zorganizowanych do tej pory Targów uczniowie mogli z ofertami szkół wyższych zapoznać się na stoiskach w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. M. Karłowskiej. Oprócz darmowych ulotek, maturzyści otrzymywali niezbędne wskazówki od osób na stoiskach. 
     Organizatorami pierwszych trzech Targów byli: Starostwo Powiatowe w Żninie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Karłowskiej w Żninie oraz Wydawnictwo Dominika Księskiego "Wulkan".
     Wszystkie targi, które się do tej pory odbyły cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów trzecich klas szkół ponadgimnazjalnych.

 

     Szersze informacje o:

                                                       I Targach Wyższych Uczelni

                                                      II Targach Wyższych Uczelni

                                                      III Targach Wyższych Uczelni

Remigiusz Konieczka, 24 II 2011

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry