Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl. Nadal możesz tu zlecić ogłoszenie czy zamówić prenumeratę.

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Żnin

    
     Wszystkie dotychczasowe Targi służyły zapoznaniu się uczniów z propozycjami szkół wyższych: kierunkami studiów, sposobem rekrutacji, wysokością czesnego, ofertą zajęć dydaktycznych, kół naukowych i przyszłą karierą zawodową.  
     Podczas zorganizowanych do tej pory Targów uczniowie mogli z ofertami szkół wyższych zapoznać się na stoiskach w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. M. Karłowskiej. Oprócz darmowych ulotek, maturzyści otrzymywali niezbędne wskazówki od osób na stoiskach. 
     Organizatorami pierwszych trzech Targów byli: Starostwo Powiatowe w Żninie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Karłowskiej w Żninie oraz Wydawnictwo Dominika Księskiego "Wulkan".
     Wszystkie targi, które się do tej pory odbyły cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów trzecich klas szkół ponadgimnazjalnych.

 

     Szersze informacje o:

                                                       I Targach Wyższych Uczelni

                                                      II Targach Wyższych Uczelni

                                                      III Targach Wyższych Uczelni

Remigiusz Konieczka, 24 II 2011

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry