Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

W Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Szubinie po raz czwarty zorganizowano bieg Tropem Wilczym.

fot. Remigiusz Konieczka
fot. Remigiusz Konieczka

     Na starcie stanęli dzieci, była młodzież, dorośli i seniorzy. Rywalizowano na kilku dystansach. Każdy mógł sprawdzić swoje możliwości. Najmłodsi w biegach na kilkaset metrów. Dorośli na 3,3 km, 6,6 km, 10 km i 20 km. W samo południe rozpoczął się bieg rodzinny na 1.963 m. Prócz biegaczy na starcie stanęli amatorzy nornic wal king. Ale szubińskie biegi, to nie tylko rywalizacja sportowa. Towarzystwo Historyczne z Kcyni przygotowało rekonstrukcję obozu żołnierzy niepodległościowego podziemia. Było ognisko, grochówka, a na strzelnicy bractwa kurkowego rywalizowali miłośnicy strzelania.

     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Remigiusz Konieczka, 1 III 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry