Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Czytelnicy poprzez głosy na kuponach i w SMS-ach zdecydowali, iż Aleksandra Kranz z LKS Gąsawa zdobyła najwięcej punktów i tym samym zwyciężyła w XXVIII Plebiscycie Tygodnika Lokalnego "Pałuki" na Najpopularniejszego Sportowca Roku 2019.

Aleksandra Kranz fot. Witold Ejankowski
Aleksandra Kranz fot. Witold Ejankowski

     W Żnińskim Domu Kultury 23 lutego odbyła się Gala Sportowiec Roku 2019, podczas której zostały ogłoszone wyniki głosowania w plebiscycie Tygodnika Lokalnego Pałuki. Na uroczystość przybyli zawodnicy i zawodniczki z najlepszej dziesiątki, którym towarzyszyli najbliżsi, trenerzy, działacze.
     Obecni byli także samorządowcy, którzy przekazali upominki sportowcom ze swoich gmin. W tym roku w dziesiątce reprezentowane były 4 gminy z terenu Pałuk. Całe podium obsadzili przedstawiciele gminy Gąsawa. Na podstawie przesłanych do redakcji głosów dziesiątka najpopularniejszych sportowców przedstawia się następująco:
     1. Aleksandra Kranz - hokej na trawie (gmina Gąsawa)
     2. Zbigniew Kledzik - biegi (gmina Gąsawa)
     3. Luiza Hyla - hokej na trawie (gmina Gąsawa)
     4. Norbert Błaszczyk - lekkoatletyka (gmina Żnin)
     5. Kamila Maciejewska - biegi (gmina Barcin)
     6. Oliwia Płocińska - judo (gmina Żnin)
     7. Amelia Kranz - karate (gmina Łabiszyn)
     8. Bogna Świtała - bilard (gmina Żnin)
     9. Maciej Maćkowski - biegi (gmina Żnin
     10. Leszek Wisz - piłka nożna (gmina Barcin).
     Działacza i trenera roku 2019 ze zgłoszonych kandydatur wybrała kapituła konkursu. Działaczem Roku 2019 został Leszek Pawłowski (żeglarstwo - MKŻ Żnin), a za Trenera Roku 2019 uznano Leszka Piekarskiego (piłka nożna - Bzyki Żnin)
     Dziękujemy Czytelnikom za liczny udział w naszej zabawie, a wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy.
     Szczegółowe wyniki głosowania na wszystkich 25. nominowanych sportowców opublikujemy w najbliższym numerze tygodnika Pałuki, w czwartek, 27 lutego.

     Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Bartosz Woźniak, 23 II 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry