Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl. Nadal możesz tu zlecić ogłoszenie czy zamówić prenumeratę.

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Czytelnicy poprzez głosy na kuponach i w SMS-ach zdecydowali, iż Aleksandra Kranz z LKS Gąsawa zdobyła najwięcej punktów i tym samym zwyciężyła w XXVIII Plebiscycie Tygodnika Lokalnego "Pałuki" na Najpopularniejszego Sportowca Roku 2019.

Aleksandra Kranz fot. Witold Ejankowski
Aleksandra Kranz fot. Witold Ejankowski

     W Żnińskim Domu Kultury 23 lutego odbyła się Gala Sportowiec Roku 2019, podczas której zostały ogłoszone wyniki głosowania w plebiscycie Tygodnika Lokalnego Pałuki. Na uroczystość przybyli zawodnicy i zawodniczki z najlepszej dziesiątki, którym towarzyszyli najbliżsi, trenerzy, działacze.
     Obecni byli także samorządowcy, którzy przekazali upominki sportowcom ze swoich gmin. W tym roku w dziesiątce reprezentowane były 4 gminy z terenu Pałuk. Całe podium obsadzili przedstawiciele gminy Gąsawa. Na podstawie przesłanych do redakcji głosów dziesiątka najpopularniejszych sportowców przedstawia się następująco:
     1. Aleksandra Kranz - hokej na trawie (gmina Gąsawa)
     2. Zbigniew Kledzik - biegi (gmina Gąsawa)
     3. Luiza Hyla - hokej na trawie (gmina Gąsawa)
     4. Norbert Błaszczyk - lekkoatletyka (gmina Żnin)
     5. Kamila Maciejewska - biegi (gmina Barcin)
     6. Oliwia Płocińska - judo (gmina Żnin)
     7. Amelia Kranz - karate (gmina Łabiszyn)
     8. Bogna Świtała - bilard (gmina Żnin)
     9. Maciej Maćkowski - biegi (gmina Żnin
     10. Leszek Wisz - piłka nożna (gmina Barcin).
     Działacza i trenera roku 2019 ze zgłoszonych kandydatur wybrała kapituła konkursu. Działaczem Roku 2019 został Leszek Pawłowski (żeglarstwo - MKŻ Żnin), a za Trenera Roku 2019 uznano Leszka Piekarskiego (piłka nożna - Bzyki Żnin)
     Dziękujemy Czytelnikom za liczny udział w naszej zabawie, a wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy.
     Szczegółowe wyniki głosowania na wszystkich 25. nominowanych sportowców opublikujemy w najbliższym numerze tygodnika Pałuki, w czwartek, 27 lutego.

     Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Bartosz Woźniak, 23 II 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry