Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Po prawie miesiącu targowisko w Szubinie będzie znowu otwarte. Ale nie dla wszystkich.

fot. Remigiusz Konieczka
 fot. Remigiusz Konieczka

     W najbliższy dzień targowy, czyli w środę 15 kwietnia targowisko w Szubinie przy ul. Winnica zostania znowu udostępnione handlującym i kupującym. Burmistrz Mariusz Piotrkowski wprowadził jednak kilka ograniczeń w handlu.
     Przede wszystkim na targowisku miejskim może odbywać się sprzedaż wyłącznie artykułów spożywczych, a mianowicie  warzyw, owoców, miodu, wędlin i mięs oraz roślin - kwiatów, krzewów, sadzonek i nasion.
     Burmistrz przypomina też o tym, by na targowisku przestrzegać zasad higieny, czyli: stosowanie rękawiczek jednorazowych oraz zakrywanie ust i nosa, utrzymywanie bezpiecznej dwumetrowej odległości w kolejkach i unikania dotykania produktów bez potrzeby. Na targowisku obowiązują też odgórne zasady bezpieczeństwa, dotyczące m.in. ilości osób przy jednym stoisku.

(rk), 14 IV 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry