Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Tradycyjnie tuż przed Świętem Niepodległości spotkali się hodowcy gołębi pocztowych z Barcina i okolic, by podsumować sezon lotów i przyjąć gratulacje oraz puchary z rąk działaczy sekcji barcińskiej.

fot. Karol Gapiński
fot. Karol Gapiński

     Członkowie Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych Sekcji nr 2 w Barcinie podsumowali sezon lotów 2019. Spotkanie odbyło się 10 listopada. Na uroczystości członkowie koła - zrzesza ono nie tylko hodowców z gminy Barcin, ale też m.in. z Lubostronia, Łabiszyna, Ojrzanowa, czy Pakości - nie tylko rozmawiali o swojej pasji. Zarząd sekcji oraz zastępca burmistrza Barcina Hubert Łukomski wręczyli hodowcom, których gołębie osiągały najlepsze wyniki w przekroju całego sezonu oraz w poszczególnych przelotach, kilkadziesiąt pucharów i dyplomów.
     Na ręce zastępcy burmistrza zarząd sekcji przekazał też okolicznościowy grawerton z podziękowaniami dla samorządu  za pomoc w bieżącym działaniu barcińskich struktur PZHGP. Sekcja w Barcinie istnieje od 22 lat, od początku aż do dzisiaj działają w niej obecny prezes Wiesław Witkowski i Wiesław Błażejewski. Najmłodszy wiekiem członek sekcji Oliwier Czapliński ma 13 lat.
     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Karol Gapiński, 12 XI 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry