Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

W lesie w Lubostroniu, który otacza zespół pałacowo-parkowy przybyło kilkaset nowych drzew. 13 maja mieszkańcy gminy Łabiszyn i nie tylko włączyli się w udział w akcji ich sadzenia.

Alfreda Kala i Leszek Dolaciński w trakcie sadzenia brzózek fot. Magdalena Kruszka

Alfreda Kala i Leszek Dolaciński w trakcie sadzenia brzózek fot. Magdalena Kruszka

     Nawałnica, która przeszła przez nasz region półtora roku temu dokonała znacznych zniszczeń w parku w Lubostroniu, ale także w lasach otaczających go. Aby przywrócić temu miejscu dawną świetność, prowadzone są prace w parku, ale też zorganizowana została akcja sadzenia drzew w lesie przy parku. Mieszkańcy gminy Łabiszyn, ale także liczna grupa obywateli Ukrainy włączyła się w to przedsięwzięcie. Od soboty las lubostroński zasiliło kilkaset brzózek i świerków.

     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Kruszka, 15 IV 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry