Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Na środę (6 lutego) na drodze krajowej nr 5 między Bożejewicami a Jaroszewem (gm. Żnin) zaplanowano kolejny rolniczy protest. Kłopoty w ruchu drogowym mogą wystąpić do ok. 13.00-13.30.

Tak wyglądał protest rolników w Żninie w poniedziałek, 28 stycznia fot. Remigiusz Konieczka
Tak wyglądał protest rolników w Żninie w poniedziałek, 28 stycznia fot. Remigiusz Konieczka

     Jak informuje mł. asp. Wioleta Burzych, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Żninie rolnicy sygnalizowali policji, że planują kolejną akcję protestacyjną na środę, 6 lutego. Polega ona - podobnie jak ta organizowana 28 stycznia - na przemieszczaniu się kolumną oflagowanych traktorów po drodze krajowej nr 5 na odcinku między Bożejewicami a Jaroszewem.

     Akcja rozpoczęła się około 10.00, i ma potrwać do około 13.00-13.30. Drogą porusza się 21 ciągników rolniczych i 2 samochody osobowe.

     W związku z protestem ruch na krajówce na ww. odcinku odbywa się wolniej niż zazwyczaj, ale droga jest przejezdna.

     Film z protestu rolników z 28 stycznia w zakładce Filmy.

(mr), 6 II 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry