Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Kamila Moraczewska została uznana za najpiękniejszą Polkę w Irlandii w 2012 roku, co kwalifikuje ją do finału Miss Polonia w Warszawie. Miss skończyła LO w Kcyni. W Irlandii zajmuje się mystery shopping - sprawdzaniem jakości serwisu, usług i posiłków w restauracjach oraz barach. fot. Maciej Pietuszyński

Irlandia, Miss Polonia, Kamila Moraczewska, modelka
Kcynianka została Miss Polonia Irlandii
    Kamila Moraczewska wychowała się w Królikowie i w Kcyni. Wyjechała do Irlandii. Została tam modelką. Zgłosiła się do konkursu Miss Polonia i została zauważona przez publiczność.

   W Kcyni mieszka jej ojciec, babcia, ciotki i wujowie. Kamila ma dwie siostry. Jedna mieszka w Belgii i u niej teraz jest ojciec Kamili. Udało nam się porozmawiać z babcią Miss Polonii, która jest dumna ze swojej wnuczki. Kamila zaraz po konkursie zadzwoniła do babci Jadwigi Moraczewskiej, aby podzielić się sukcesem. - Wszyscy się cieszymy z tego. Jestem dumna ze swojej wnuczki - mówi babcia.
   Kamila Moraczewska uczęszczała do Szkoły Podstawowej w Królikowie i do Liceum Ogólnokształcącego w Kcyni. Jak się dowiedzieliśmy od rodziny, około 5 lat temu Kamila wyemigrowała do Irlandii. Obecnie pracuje tam jako modelka w Morgan The Agency w Dublinie. Ma również własną mystery shopping - firmę zajmującą się sprawdzaniem jakości serwisu, usług i posiłków w restauracjach oraz barach.
   - W wolnych chwilach podróżuje, poznaje nowych ludzi i uwielbia tańczyć. Interesuje się modą, hipnozą, samodoskonaleniem oraz siłą własnego umysłu poprzez pozytywne myślenie. Bardzo lubi czytać książki związane z tym tematem - zauważa Magdalena Marciak, organizatorka wyborów Miss Polonia Irlandii 2012.
   Wybory miss zostały zorganizowane 30 czerwca w Dublinie, stolicy Irlandii. Kamila Moraczewska zdobyła nie tylko tytuł miss przyznany przez jury, ale również została wybrana przez publiczność. Wybory Miss Polonia Irlandii odbyły się na licencji biura Miss Polonia w Warszawie i tytuł uzyskany w Dublinie pozwolił Kamili Moraczewskiej zakwalifikować się do finału Miss Polonia w Warszawie. Finał konkursu odbędzie się w terminie wyznaczonym przez organizatora, nie później jednak niż 31 grudnia 2012 r.
   - Zapewniamy, że Kamila nie tylko będzie godnie reprezentować w stolicy irlandzką Polonię, ale z pewnością również miejscowości, w których się wychowała, spędziła dzieciństwo, chodziła do szkoły, nawiązała pierwsze przyjaźnie - dodaje Magdalena Marciak.
   Organizatorka zachęca również do głosowania na Kamilę Moraczewską. - Głęboko wierzymy, że Kamila zostanie najpiękniejszą Polką 2012 roku. To dziewczyna o niezwykłej urodzie i pięknej osobowości.

Remigiusz Konieczka
Pałuki nr 1067 (30/2012)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry