Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

    
     W dniach 16-17 września w Warszawie na terenie Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się VI Ogólnopolskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych (www.ofip.org.pl).

   Składać się ona będzie łącznie z 50 bardzo różnorodnych sesji i spotkań. Przykładowe tematy: Kiedy finansowanie zewnętrzne może być potrzebne organizacji pozarządowej: czy to ma być pożyczka, czy kredyt?; Beneficjent i darczyńca: Czyj to projekt, czyja własność intelektualna?; Zarządzanie relacjami z otoczeniem - jak mieć tysiące przyjaciół i nie zwariować?; Czy jest coś takiego jak darmowe śniadanie?  Wszystkie szczegóły dotyczące programu zainteresowani działacze z organizacji pozarządowych mogą znaleźć na stronie: www.ofip.org.pl/strona/10.

(dk), 11 IX 2011

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry