Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Od poniedziałku, 4 maja Urząd Miejski w Szubinie będzie czynny  przed południem i po południu. Między 13.00 a 15.00 planowana jest przerwa.

Burmistrz Maciej Piotrkowski zdecydował o nowych godzinach pracy Urzędu Miejskiego fot. Remigiusz Konieczka
Burmistrz Maciej Piotrkowski zdecydował o nowych godzinach pracy Urzędu Miejskiego fot. Remigiusz Konieczka

     W związku z utrzymującą się sytuację epidemiczną od 4 maja do odwołania Urząd Miejski w Szubinie będzie czynny w nowych godzinach, a mianowicie od 8.00 do 13.00 i od 15.00 do 17.00. Takie godziny otwarcia będą obowiązywać przez wszystkie dni tygodnia, a więc od poniedziałku do piątku.
     Cały czas obowiązują wprowadzone wcześniej zasady bezpieczeństwa, czyli: budynki ratusza przy ul. Kcyńskiej 12 są wyłączone w zakresie bezpośredniego kontaktu z mieszkańcami, załatwianie spraw i udzielanie informacji odbywa się telefonicznie, pocztą elektroniczną lub tradycyjną, a w wyjątkowych sytuacjach na wizytę w urzędzie należy się umówić. Wnioski i formularze trzeba wkładać do skrzynki ustawionej w holu urzędu.

(rk), 29 IV 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry