Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Czasowe ograniczenie wizyt w Urzędzie Skarbowym oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych zalecane jest w związku z zagrożeniem koronawirusem.

     - W trosce o zdrowie naszych klientów w związku z zagrożeniem koronawirusem oraz podjętymi działaniami profilaktycznymi, które mają zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Polsce, zwracamy się do klientów ZUS z prośbą o ograniczenie bezpośrednich wizyt w placówkach zakładu – informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

     Osoby, które mają potrzebę kontaktu z ZUS mogą korzystać z informacji telefonicznej: 22 560 16 00.  Konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 18.00. Petenci Mogą także korzystać z kontaktu mailowego:  cot@zus.pl lub listownego, a także przekazywać informacje za pośrednictwem usług elektronicznych dostępnych na portalu Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS.

     Na czasowe ograniczenie dostępu - od 13 do 27 marca  - zdecydowano się także w urzędach skarbowych, m. in. w Urzędzie Skarbowym w Żninie.

     - Sprawy podatkowe można załatwiać korzystając z elektronicznych form rozliczeń i zdalnego kontaktu z urzędem – informuje Katarzyna Marczewska, zastępca naczelnika Urzędu Skarbowego w Żninie.

     Krajowa Administracja Skarbowa zachęca także do korzystania z e-usług oraz kontaktu z urzędami skarbowymi poprzez e-PUAP i infolinie. Podatki można rozliczać bez wizyt w urzędzie za pośrednictwem portalu Twój e-PIT i e-Deklaracje, które dostępne są na podatki.gov.pl.

(mr), 13 III 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry