Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

W czwartek, 7 marca w Sądzie Pracy w Bydgoszczy została zawarta ugoda pomiędzy Jerzym W. a Barcińskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Kierownik do spraw organizacyjno-technicznych wraca do pracy 18 marca.

Pływalnia w Barcinie to popularne miejsce spędzania wolnego czasu fot. Magdalena Kruszka
Pływalnia w Barcinie to popularne miejsce spędzania wolnego czasu fot. Magdalena Kruszka

      7 marca w charakterze świadka zeznania miała składać Lena Patalas, była prezes BOSiR, która najpierw zmieniła Jerzemu W. warunki płacy i pracy, a następnie zwolniła go dyscyplinarnie. Jednak w związku z tym, że spółkę reprezentuje teraz Krzysztof Wolski jako prezes BOSiR, a ten zgodził się zawrzeć ugodę z Jerzym W., sąd stwierdził, że nie ma potrzeby przesłuchiwania Leny Patalas.

     Jerzy W. wraca na stanowisko kierownika do spraw organizacyjno-technicznych. Wynagrodzenie będzie otrzymywał takie, jakie otrzymywał w czasie pełnienia tej funkcji. W jego obowiązkach nie będzie natomiast opieki nad stadionami w Piechcinie i w Barcinie, a taką wcześniej też pełnił. Otrzyma on także w trzech ratach środki finansowe, jakie otrzymywałby pracując na tym stanowisku w czasie, kiedy nie świadczył pracy na rzecz Barcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

     W związku z zawartą ugodą, sąd umorzył postępowanie.

Magdalena Kruszka, 7 III 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry