Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku
Przewodnicząca Rady Powiatu Józefa Błajet gratuluje Zbigniewowi Jaszczukowi uzyskania absolutorium. Gratulacjom przyglądają się Mirosław Grochowalski, wiceprzewodniczący Rady Powiatu i Andrzej Hłond, sekretarz powiatu. 
            fot. Arkadiusz Majszak

Żnin
    
     25 kwietnia Rada Powiatu w Żninie udzieliła Zarządowi Powiatu absolutorium z wykonania budżetu za 2008 rok. Z wnioskiem o udzielenie absolutorium wystąpiła do rady komisja rewizyjna. Za udzieleniem absolutorium głosowało 13 radnych, natomiast 4 wstrzymało się od głosu.

     Starosta Zbigniew Jaszczuk przyznał, że żałuje, iż w ubiegłym roku nie udało się wykonać więcej inwestycji na drogach powiatowych. Nie ukrywał również żalu do "kolegów" posłów z SLD, że poparli weto prezydenta, przez co ustawa wprowadzająca reformę służby zdrowia powędrowała do kosza, a wraz z nią szansa na umorzenie powiatowi żnińskiemu zobowiązań starego szpitala wobec ZUS i Urzędu Skarbowego.

Arkadiusz Majszak, 29 IV 2009

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry