Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Żnin, powiat, staż, praca, stypendium, projekt

     Powiat żniński zamierza pozyskać środki finansowe na organizację staży zawodowych dla uczniów szkół kształcenia zawodowego. Poszukiwani są pracodawcy, którzy przyjmą uczniów na miesięczne staże w lipcu i sierpniu 2013 i 2014 roku.

     Ogłoszony został konkurs w ramach 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. W związku z tym dla uczniów techników i szkół zawodowych powiat żniński chce pozyskać środki na organizację staży zawodowych, które odbywałyby się w okresie letnim w 2013 i 2014 roku. Wymiar stażu dla jednego ucznia przewidziany jest na 150 godzin w okresie miesiąca.
     W celu zapewnienia staży  poszukiwani są pracodawcy z branż turystycznej, gastronomicznej, uzdrowiskowej, mechanicznej, narzędziowej i informatycznej. Przewidziano dla nich m.in. wynagrodzenie dla opiekunów stażu, reklamę w mediach lokalnych i na stronach internetowych powiatu i szkół oraz bezkosztowego pracownika-stażystę.
     Uczniom zapewnione zostanie natomiast miesięczne stypendium stażowe, zwrot kosztów dojazdu do zakładów pracy, wyżywienie, odzież ochronna, ubezpieczenie, doradztwo zawodowe oraz warsztaty autoprezentacji.
     Pracodawcy, którzy zainteresowani są wzięciem udziału w projekcie swoją wstępną deklarację mogą przesłać na e-mail: edu@znin.pl lub pocztą na adres Starostwo Powiatowej, Żnin, ul. Potockiego 1. W zgłoszeniu należy podać nazwę i adres firmy, branżę (PKD), liczbę stażystów na wakacje 2013 roku i wakacje 2014 roku oraz kontakt telefoniczny, mailowy i fax.

(mj), 25 VI 2012

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry