Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Początkowo mogło się wydawać, że pożar dotyczy dużego i wysokiego obiektu, dlatego ze Żnina skierowano na miejsce nawet samochód straży z podnośnikiem. Kolejne informacje wskazują, że pożar dotyczy małego obiektu gospodarczego.

     8 maja około 14.00 dyżurny Komendy Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Żninie otrzymał zgłoszenie o pożarze chlewni w Janowcu. Jak przekazał nam brygadier Waldemar Ulatowski z KP PSP w Żninie, początkowo mogło się wydawać, że jest to pożar większego budynku, kilkukondygnacyjnego, stąd oprócz jednostek PSP ze Żnina w tym samochodu z podnośnikiem skierowano też na miejsce jednostki OSP z Janowca i Świątkowa.
     Później jednak okazało się, że pożar nie dotyczy dużego obiektu, a małego, jednokondygnacyjnego budynku gospodarczego na ul. Ogrodowej w Janowcu Wielkopolskim.

Karol Gapiński, 8 V 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry