Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl. Nadal możesz tu zlecić ogłoszenie czy zamówić prenumeratę.

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Początkowo mogło się wydawać, że pożar dotyczy dużego i wysokiego obiektu, dlatego ze Żnina skierowano na miejsce nawet samochód straży z podnośnikiem. Kolejne informacje wskazują, że pożar dotyczy małego obiektu gospodarczego.

     8 maja około 14.00 dyżurny Komendy Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Żninie otrzymał zgłoszenie o pożarze chlewni w Janowcu. Jak przekazał nam brygadier Waldemar Ulatowski z KP PSP w Żninie, początkowo mogło się wydawać, że jest to pożar większego budynku, kilkukondygnacyjnego, stąd oprócz jednostek PSP ze Żnina w tym samochodu z podnośnikiem skierowano też na miejsce jednostki OSP z Janowca i Świątkowa.
     Później jednak okazało się, że pożar nie dotyczy dużego obiektu, a małego, jednokondygnacyjnego budynku gospodarczego na ul. Ogrodowej w Janowcu Wielkopolskim.

Karol Gapiński, 8 V 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry