Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

220 km/h z taką prędkością jechał drogą ekspresową S5 jeden z mieszkańców powiatu bydgoskiego, zatrzymany przez żnińskich policjantów.

fot. KPP Żnin
 fot. KPP Żnin

     W niedzielę (19 kwietnia) żnińska drogówka, wchodząca w skład policyjnej grupy Speed, kontrolowała prędkość z jaką poruszały się pojazdy na drodze ekspresowej S5. W miejscowości Czewujewo policjanci zatrzymali do kontroli 36-letniego mężczyznę kierującego audi. Mieszkaniec powiatu bydgoskiego, jechał z prędkością 220 km/h przy dopuszczalnej prędkości 120 km/h. Jeszcze tego samego dnia, tym razem w miejscowości Rogowo grupa Speed zatrzymała kierującego pojazdem audi, 26-letniego mieszkańca powiatu bydgoskiego, który poruszał się z prędkością 189 km/h. Do kolejnego zatrzymania doszło w Żninie, również na drodze S5, tam 53-letni mieszkaniec pow. gdyńskiego, przekroczył dopuszczalną prędkość o 42 km/h.
     Wszyscy zatrzymani kierujący za nadmierną prędkość zostali ukarani mandatami i punktami karnymi zgodnie z obowiązującym taryfikatorem.
     Policjanci niezmiennie apelują o rozwagę na drodze i zdjęcie nogi z gazu. Pamiętajmy o stosowaniu się do obowiązujących nakazów i jazdy zgodnie z przepisami. Prędkość jest jedną z głównych przyczyn zaistniałych zdarzeń drogowych.

nadesłał asp.szt. Artur Kędzierski
KPP w Żninie, 21 IV 202
0

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry