Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

W sobotę, 18 kwietnia przed 8.00 w Głogowińcu na drodze wojewódzkiej 241 kierowca skody oktawii jadąc w stronę Kcyni z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w drzewo.

    48-letni mieszkaniec gminy Szubin poniósł śmierć na miejscu. Działania wyjaśniające okoliczności wypadku prowadzą policjanci z Kcyni.
    Na czas pracy służb wyznaczone były objazdy od strony Kcyni do Wapna i dalej w kierunku Wągrowca przez Morakowo. Natomiast od strony Wągrowca objazd prowadzony był przez Wapno do Kcyni.

(rk), 18 IV 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry