Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Szubińscy policjanci rozdają maseczki osobom, które z różnych względów nie zdążyły jeszcze ich kupić. Przy okazji pouczają o obowiązku ich noszenia. Maseczki ochronne dla mieszkańców przekazał policjantom z miejscowego komisariatu burmistrz Szubina.

Funkcjonariusz wręcza maseczką jednemu z mieszkańców Szubina przed stołówką św. Faustyny fot. KPP w Nakle
Funkcjonariusz wręcza maseczką jednemu z mieszkańców Szubina przed stołówką św. Faustyny fot. KPP w Nakle

     Od 16 kwietnia obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust podczas przemieszczania się w przestrzeni publicznej. Obowiązek ten jest kolejnym etapem walki z pandemią wirusa SARS-CoV-2. Mundurowi powiatu nakielskiego podczas patrolowania miast i wsi zwracają uwagę, czy przemieszczające się osoby nakaz ten realizują.
     - Policjanci z komisariatu w Szubinie otrzymali od burmistrza miasta maseczki z przeznaczeniem dla obywateli. Wczoraj (16 kwietnia) patrolując szubińskie ulice funkcjonariusze zwracali uwagę na to, czy mieszkańcy mają maseczki, bądź inne elementy zasłaniające usta i nos. Ci, którzy jeszcze nie zdążyli się w nie wyposażyć byli pouczani o wprowadzonych nakazach, a dodatkowo policjanci wręczali im maseczki przekazane przez włodarza miasta, informując jednocześnie w jakich sytuacjach należy ich używać – informuje podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP w Nakle.

(rk), 17 IV 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry