Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Dane o osobach objętych kwarantanną przesądziły, że dla bezpieczeństwa dzieci, ich rodziców oraz pracowników przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i żłobka w gminie Żnin, burmistrz zdecydował o ich nieotwieraniu od 6 maja.

     Burmistrz Żnina Robert Luchowski poinformował, że co prawda od 6 maja jest możliwość otwarcia żłobków i przedszkoli zamkniętych w czasie epidemii koronawirusa, ale w gminie Żnin placówki te pozostaną zamknięte. Włodarz dodał, że po weekendzie majowym liczba mieszkańców objętych w gminie Żnin kwarantanną wzrosła o 100% Te dane nakazują według burmistrza zachowywać dużą ostrożność.

     - Bezpieczeństwo dzieci, ich rodziców, a także pracowników jest najważniejsze. Do życia wracają natomiast instytucje kultury i Miejski Ośrodek Sportu. Szczegóły proszę śledzić na stronach internetowych tych jednostek. Trzymajmy się razem, pandemia covid-19 się nie zakończyła - oświadczył burmistrz na profilu społecznościowym gminy.

Karol Gapiński, 5 V 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry