Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Wygląd tego portalu wydaje się Wam znajomy, ale nie widzicie najnowszych wiadomości z terenu Pałuk? Koniecznie przejdźcie do adresu www.palukitv.pl. Tylko tam zapoznacie się z najświeższymi informacjami i zobaczycie nową szatę graficzną naszego portalu. Nie jest to jedyna zmiana, jaka została wprowadzona 8 maja 2020 roku.

     Drodzy Użytkownicy! Jesteście żądni informacji z terenu Pałuk? Podpowiadamy: aby zapoznać się z najnowszymi tekstami, obejrzeć najświeższe galerie i filmy, przeczytać komunikaty i ogłoszenia, poszukać kontaktu do reportera itp. powinniście skorzystać z dobrze Wam znanego adresu: www.palukitv.pl. To tu od 9 maja 2020 roku wszystkich Was zapraszamy. Wiedzcie, że nasz adres się nie zmienił i dalej możecie korzystać z www.palukitv.pl. Zmieniła się tylko szata graficzna portalu, a strona www.swojastrona.pl, na której obecnie się znajdujecie, to tymczasowa archiwalna strona tygodnika Pałuk i Wydawnictwa Wulkan.
     Jednocześnie chcemy Was poinformować, że w trosce o najwyższy komfort i bezpieczeństwo użytkowania, część funkcjonalności na www.palukitv.pl jeszcze nie została uruchomiona. Dlatego właśnie są przygotowane przekierowania odsyłające do witryny www.swojastrona.pl, na której obecnie się znajdujecie. Dotyczy to m.in. zlecania ogłoszeń drobnych, zgłaszania się na Pałuckie Targi Rolne czy korzystania z naszego sklepu internetowego. W przyszłości zostanie to zmienione, o czym będziemy informować.
     Nadal będziemy pracować nad ulepszaniem portalu www.palukitv.pl, abyście, Drodzy Użytkownicy, zawsze - właśnie pod tym adresem - na bieżąco mogli dowiadywać się, co ciekawego dzieje się w Waszej okolicy.
     Zapamiętajcie i odwiedzajcie najlepszy adres: www.palukitv.pl.

(mr), 9 V 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry