Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl. Nadal możesz tu zlecić ogłoszenie czy zamówić prenumeratę.

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Od 1 stycznia strony nie będą dostępne.

     Drodzy Użytkownicy, przez dziesięć lat staraliśmy się, aby dyskusja na Forum Żnin była merytoryczna i rzeczowa. Nie wszystkim podobała się ingerencja naszych moderatorów we wpisy oraz usuwanie treści, które naruszały dobro różnych osób lub łamały prawo. To, co dla nas było troską o właściwy poziom dyskusji na Forum, dla innych było komunistyczną cenzurą. W innych miejscach wszyscy mogli swoje żale wylać nie licząc się z formą tej wypowiedzi i bez obaw, że ich wpisy zostaną usunięte. To, w jakim celu tworzyliśmy forum, nie jest wykorzystywane. Merytorycznej i rzeczowej dyskusji w tym miejscu jest coraz mniej.

     W związku z tym od 1 stycznia 2017 roku zamykamy Forum Żnin i Forum Mogilno. 
     Wszystkim, którzy zaglądali na Forum i dokonywali wpisów (zwłaszcza tych, które coś wnosiły do życia społecznego), serdecznie dziękujemy. Pamiętajcie, że wszyscy macie nadal możliwość odniesienia się do otaczającego świata za pośrednictwem rubryki „Naszym zdaniem” w papierowych wydaniach naszych Tygodników, w której publikujemy zgłoszone do nas treści. Można tam dzwonić, można mailować (redakcja@paluki.tygodnik.pl) i – w końcu – napisać tradycyjny, papierowy list. 

     Pomocą w trudnych sytuacjach służą także nasi reporterzy (kontakt do nich na naszej stronie internetowej http://www.palukitv.pl w zakładce „Twój reporter”).

(mr), 31 I 2016

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry