Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku
O wydarzeniach z tego terenu


Tygodnik Pałuki ukazuje się na terenie Pałuk i Ziemi Mogileńskiej. Obejmujemy swym zasięgiem kilkanaście gmin. Wydanie o nazwie "Pałuki" rozchodzi się na terenie powiatu żnińskiego i gmin: Szubin i Kcynia (powiat nakielski). Wydanie "Pałuki i Ziemia Mogileńska" obejmuje gminy powiatu mogileńskiego oraz Trzemeszno (powiat gnieźnieński) i Orchowo (powiat słupecki).
W pięciu gminach dodajemy do głównego grzbietu dodatki specjalne: Trzemeszeńskie Pałuki, Orchowskie Pałuki, Tygodnik Barciński Pałuki, Tygodnik Szubiński Pałuki i Kcyńskie Pałuki.
Pałuki ukazują się obecnie na obszarze zamieszkałym przez 171 tysięcy mieszkańców (wydanie żnińskie: 106.000, mogileńskie: 65.000).
Nasi reporterzy przekazują czytelnikom informacje z całego tego terenu.

(dk)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry