Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

11 osób 11 stycznia zostało odznaczonych Honorowymi Medalami Burmistrza Żnina. Oprócz nich uhonorowany został też były burmistrz Leszek Jakubowski, który jednak odznaczenie odbierze później.

fot. Karol Gapiński
fot. Karol Gapiński

     11 stycznia hejnał Żnina na trąbce Andrzeja Stawarza zabrzmiał w samo południe w auli ratusza. W ten sposób zaczęła się uroczystość, na której Robert Luchowski odznaczył 11 osób Honorowymi Medalami Burmistrza. To kolejna już taka uroczystość. Poprzednie odbywały się w odstępach kilkumiesięcznych, a medale Roberta Luchowskiego odebrali inni zasłużeni dla Żnina i Pałuk działacze.

     Tym razem medale odebrali: Zygmunt Nyka, ks. Tadeusz Nowak, Jacek Pietraszko, Bernard Hoppe, Henryk Tokarz, Zdzisław Małecki, Feliks Malinowski, Andrzej Wybrański, Eugeniusz Izdebski, Zbigniew Zwierzykowski i Jerzy Kowalski. Odznaczony przez burmistrza Roberta Luchowskiego będzie również jego poprzednik na fotelu włodarza Żnina - Leszek Jakubowski. Ze względu na stan zdrowia nie mógł przybyć na uroczystość i medal od Roberta Luchowskiego otrzyma w późniejszym terminie.

     Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Karol Gapiński, 11 I 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry