Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Sześć stołów z poszczególnych gmin z powiatu żnińskiego uginało się pod specjałami wielkanocnymi, jakie przygotowane zostały na prezentację stołów wielkanocnych.

Stoły wielkanocne to nie tylko przysmaki, ale także imponujące dekoracje fot. Magdalena Kruszka
Stoły wielkanocne to nie tylko przysmaki, ale także imponujące dekoracje fot. Magdalena Kruszka

     Impreza miała miejsce 10 kwietnia w hali widowiskowo-sportowej w Barcinie i była to już jej dziewiąta edycja. Na degustację przybyły władze gmin i powiatu, a także mieszkańcy, którzy nie tylko mogli skosztować wielkanocnych specjałów, ale także podyskutować o przepisach z mistrzyniami kulinarnymi z całego powiatu, które zadbały o to, żeby smakołyków na stołach nie brakowało.

     Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Magdalena Kruszka, 12 IV 2019

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry