Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

W ostatnim numerze „Pałuk” pisaliśmy o możliwości odwołania kilku imprez jakie były zaplanowane w pierwszym półroczu tego roku.

Centrum astronomiczne w Niedźwiadach fot. Marek Nikodem
Centrum astronomiczne w Niedźwiadach fot. Marek Nikodem

     W rozmowie z nami zastępca burmistrza Szubina Wioletta Borys-Stachowiak powiedziała, że ostateczna decyzja o odwołaniu ma zostać podjęta po 20 kwietnia. Jednak już w piątek 17 kwietnia gmina Szubin wydała oficjalny komunikat, w którym poinformowała, że w związku z zagrożeniem epidemicznym i koniecznością podejmowania działań zmierzających do ograniczenia rozprzestrzeniania się zakażeń wirusem SARS-CoV-2 oraz przede wszystkim w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców, odwołane zostają wszystkie imprezy i wydarzenia, zaplanowane na kwiecień, maj oraz czerwiec tego roku.
     Nie odbędą się wydarzenia, których organizatorem lub współorganizatorem jest Urząd Miejski oraz miejskie jednostki organizacyjne. Nie będzie zatem: otwarcia centrum astronomicznego w Niedźwiadach, pikniku strażackiego z okazji Dnia Dziecka, nie będzie Dni Szubina 2020 z koncertem Agnieszki Chylińskiej czy otwarcia sezonu letniego w Wąsoszu.
     Kalendarium imprez miejsko-gminnych na okres od lipca do grudnia będzie uzależnione od rozwoju sytuacji epidemicznej w kraju i związanych z nią obostrzeń i zakazów – czytamy w komunikacie.

(rk), 18 IV 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry