Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Obie parafia z Kcyni przygotowują się do transmitowania nabożeństw Triduum Paschalnego.

fot. Remigiusz Konieczka
fot. Remigiusz Konieczka

     W parafii pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny (klasztor) transmisje planowane są na założonym niedawno koncie na Facebooku. Link do wydarzenia.
     Transmisje w Wielki Czwartek, Wielki Piątek i w Wielką Sobotę rozpoczną się o 17.30. W niedzielę o 10.00 transmisję na swoim kanale You Tube przeprowadzi Robert Koniec.
     W parafii pw. św. Michała Archanioła w Kcyni transmisje liturgii Triduum Paschalnego również odbędą się za pośrednictwem kanału You Tube Roberta Końca. W Wielki Czwartek transmisja mszy św. Wieczerzy Pańskiej odbędzie się o 18.00. Liturgia Wielkiego Piątku rozpocznie się o 18.00. Transmisja Wigilii Paschalnej z fary rozpocznie się o 20.00. Msza w poniedziałek wielkanocny odbędzie się o 11.30.

(rk), 9 III 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry