Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl. Nadal możesz tu zlecić ogłoszenie czy zamówić prenumeratę.

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Zalesie Barcińskie, Remigiusz Kuźmiński, teledysk, premiera
    
     Remigiusz Kuźmiński pochodzi z Zalesia Barcińskiego, a w Bydgoszczy uzyskał wyższe wykształcenie muzyczne. 20 sierpnia o 20:00 premierę będzie miał jego nowy utwór i teledysk, który nagrał z sopranistką Darią Wójcik.

     Remigiusz Kuźmiński urodził się w Szubinie, a wychowywał w Zalesiu Barcińskim. Pochodzi z rodziny o szerokich tradycjach artystycznych. Krewni, zarówno ze strony matki jak i ojca, bardzo dużo wspólnego mieli z muzyką. Pradziadek był dyrygentem i założycielem orkiestry dętej, dziadkowie i kuzynostwo muzykowali poprzez śpiew i grę na instrumentach, siostra była wieloletnią chórzystką, a ojciec doświadczonym muzykiem - instrumentalistą. Remigiusz Kuźmiński jest absolwentem Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na kierunku wokalistyka i dyrygentura. W czasie pięcioletnich dziennych studiów magisterskich kształcił technikę wokalną i dyrygencką w zakresie jazzu, muzyki estradowej i muzyki klasycznej. Na co dzień zawodowo i prywatnie związany jest z Bydgoszczą. Wokalista zadebiutował na scenie w wieku sześciu lat. Jest laureatem wielu ogólnopolskich festiwali piosenki dziecięcej i młodzieżowej. Od momentu rozpoczęcia edukacji muzycznej jego praca na estradzie przybrała format zawodowy. Bardzo aktywnie koncertuje w kraju oraz za granicą, w między innymi w Montreux i Wewe w Szwajcarii. W ostatnim czasie występował także w swojej rodzinnej gminie. Swoim śpiewem uświetni także tegoroczne dożynki, które odbędą się w Sadłogoszczy.
     Remigiusz Kuźmiński niejednokrotnie gościł na antenie radia i telewizji, gdzie jego nagrania znajdowały się na wysokich pozycjach list przebojów. Supportował przed takimi gwiazdami jak Ewa Bem, Zbigniew Wodecki i grupa Raz, Dwa, Trzy. Koncertował m.in. podczas akcji charytatywnej Kup pluszaka dla dzieciaka w Warszawie, Festiwalu Pokój i dobro w Zielonej Górze i Festiwalu Vincentiana na krakowskim Wawelu. Uczestniczył także w Festiwalu Pejzaż bez Ciebie i eliminacjach do opolskich Debiutów. Wielokrotnie koncertował na scenie macierzystej uczelni, oraz sąsiadującej z nią filharmonii, teatru i opery. Artysta porusza się w gatunku muzyki niszowej, wykonuje wysokiej jakości kompozycje zawierające elementy popu, jazzu, swingu, funk`u, soul`u i r&b. Można go także usłyszeć w partiach musicalowych, gospelowych, pop-operowych i lirycznych utworach poetyckich.
     20 sierpnia o 20:00 odbędzie się premiera nowego utworu i teledysku w wykonaniu sopranistki Darii Wójcik i tenora Remigiusza Kuźmińskiego. Obydwoje artyści prowadzą ożywioną działalność estradową. Koncertują w kraju i za granicą przede wszystkim jako soliści, ale równie chętnie występują w duecie. Teledysk do nowego utworu utrzymany jest w stylu pop-operowym i opowiada o miłości. Został napisany jest w języku angielsko-włoskim. Premierowy klip będzie można oglądać na stronie internetowej Remigiusza Kuźmińskiego.

Magdalena Kruszka, 10 VIII 2016

 

Przejdź do forum.

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry