Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Zalesie Barcińskie, Remigiusz Kuźmiński, teledysk, premiera
    
     Remigiusz Kuźmiński pochodzi z Zalesia Barcińskiego, a w Bydgoszczy uzyskał wyższe wykształcenie muzyczne. 20 sierpnia o 20:00 premierę będzie miał jego nowy utwór i teledysk, który nagrał z sopranistką Darią Wójcik.

     Remigiusz Kuźmiński urodził się w Szubinie, a wychowywał w Zalesiu Barcińskim. Pochodzi z rodziny o szerokich tradycjach artystycznych. Krewni, zarówno ze strony matki jak i ojca, bardzo dużo wspólnego mieli z muzyką. Pradziadek był dyrygentem i założycielem orkiestry dętej, dziadkowie i kuzynostwo muzykowali poprzez śpiew i grę na instrumentach, siostra była wieloletnią chórzystką, a ojciec doświadczonym muzykiem - instrumentalistą. Remigiusz Kuźmiński jest absolwentem Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na kierunku wokalistyka i dyrygentura. W czasie pięcioletnich dziennych studiów magisterskich kształcił technikę wokalną i dyrygencką w zakresie jazzu, muzyki estradowej i muzyki klasycznej. Na co dzień zawodowo i prywatnie związany jest z Bydgoszczą. Wokalista zadebiutował na scenie w wieku sześciu lat. Jest laureatem wielu ogólnopolskich festiwali piosenki dziecięcej i młodzieżowej. Od momentu rozpoczęcia edukacji muzycznej jego praca na estradzie przybrała format zawodowy. Bardzo aktywnie koncertuje w kraju oraz za granicą, w między innymi w Montreux i Wewe w Szwajcarii. W ostatnim czasie występował także w swojej rodzinnej gminie. Swoim śpiewem uświetni także tegoroczne dożynki, które odbędą się w Sadłogoszczy.
     Remigiusz Kuźmiński niejednokrotnie gościł na antenie radia i telewizji, gdzie jego nagrania znajdowały się na wysokich pozycjach list przebojów. Supportował przed takimi gwiazdami jak Ewa Bem, Zbigniew Wodecki i grupa Raz, Dwa, Trzy. Koncertował m.in. podczas akcji charytatywnej Kup pluszaka dla dzieciaka w Warszawie, Festiwalu Pokój i dobro w Zielonej Górze i Festiwalu Vincentiana na krakowskim Wawelu. Uczestniczył także w Festiwalu Pejzaż bez Ciebie i eliminacjach do opolskich Debiutów. Wielokrotnie koncertował na scenie macierzystej uczelni, oraz sąsiadującej z nią filharmonii, teatru i opery. Artysta porusza się w gatunku muzyki niszowej, wykonuje wysokiej jakości kompozycje zawierające elementy popu, jazzu, swingu, funk`u, soul`u i r&b. Można go także usłyszeć w partiach musicalowych, gospelowych, pop-operowych i lirycznych utworach poetyckich.
     20 sierpnia o 20:00 odbędzie się premiera nowego utworu i teledysku w wykonaniu sopranistki Darii Wójcik i tenora Remigiusza Kuźmińskiego. Obydwoje artyści prowadzą ożywioną działalność estradową. Koncertują w kraju i za granicą przede wszystkim jako soliści, ale równie chętnie występują w duecie. Teledysk do nowego utworu utrzymany jest w stylu pop-operowym i opowiada o miłości. Został napisany jest w języku angielsko-włoskim. Premierowy klip będzie można oglądać na stronie internetowej Remigiusza Kuźmińskiego.

Magdalena Kruszka, 10 VIII 2016

 

Przejdź do forum.

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry