Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Prześlij swój materiał do serwisu


Podaj swoje imię i nazwisko:

Adres:

Adres e-mail:

Temat:


Wiadomość:

Dodaj fotografie/dokument:


Zgadzam się na bezpłatne wykorzystanie tekstu mojego autorstwa na stronie www.palukitv.pl

Imię i adres e-mail jest tylko do wiadomości redakcji.


Administratorem danych jest Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, ul. Sądowa 4, 88-400 Żnin, tel. 30-209-28, mail: sekretariat@paluki.tygodnik.pl.

Zebranie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora, a w szczególności nawiązania kontaktu z autorem wiadomości i potwierdzenia przesłanych przez niego informacji.

Przesłanie wiadomości jest równoznaczne z wyrażeniem przed nadawcę zgody na przetwarzanie jego danych osobowych w zakresie ich zbierania, przechowywania, usuwania, opracowywania w określonym wyżej zakresie i celu przez administratora.

Dane nadawcy wiadomości będą przechowywane nie dłużej niż 10 lat i nie będą dalej udostępniane ani sprzedawane.

Nadawca wiadomości ma prawo żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących jego osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ma także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.


* jeśli chcesz przesłać ogłoszenie kliknij tutaj.
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry