Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Tylko tu
Żnin 2016
Nakład: 750 egz.
Cały czas w sprzedaży
Płyta jest prezentacją piosenek Dominika Księskiego, uzupełnionych o tłumaczenia i utwory innych autorów. Dołączona książeczka ze słowami piosenek, ilustrowana zdjęciami z turystycznych szlaków. Do nabycia od czwartku 13 października 2016 roku.

 

 

 
Pojedziemy
 
Gdy powieje latem
Żnin 2004
 
Żnin 2002
Nakład: 1200 egz.
 
Nakład: 1000 egz.
 
Autorska płyta Dominika Księskiego - tłumacza i wykonawcy piosenek rosyjskich bardów: Jurija Kukina, Włodzimierza Wysockiego i Jurija Wizbora. Dołączona książeczka z tłumaczeniami, ilustrowana zdjęciami wschodu słońca widzianego spod Bielalakai (Kaukaz Zachodni). Nagranie studyjne, ale bez kombinowania: tylko głos i gitara.
 
Płyta, na której najpiękniejsze z wysp, okalających potężny kontynent Bukowiny - 22 piosenki turystyczne, wybrane spośród najlepszych. Prawie wszystkie (wyjątkiem są trzy utwory) są w oryginalnych wykonaniach - śpiewają je sami autorzy. Mimo tego, że są to czasami rejestrowane głęboko archiwalne - ich jakość fonograficzna nie odbiega od dzisiejszych standardów. Oprócz piosenek szeroko znanych, płyta zawiera kilka unikalnych nagrań, zarejestrowanych po raz pierwszy: "Bieliczną" Krzysztofa Kleszcza, " Pannę Beskidzką" Piotra Szuckiego i "Blues rzekę" Ilony Lemańskiej.
      
   
      
  
  
  
 
   Piosenki na wakacje
Żnin 1990
  Żnin 2002
Nakład: 100
  Nakład: 82.580
Nakład wyczerpany
  Nakład wyczerpany

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry