Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl. Nadal możesz tu zlecić ogłoszenie czy zamówić prenumeratę.

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Tylko tu
Żnin 2016
Nakład: 750 egz.
Cały czas w sprzedaży
Płyta jest prezentacją piosenek Dominika Księskiego, uzupełnionych o tłumaczenia i utwory innych autorów. Dołączona książeczka ze słowami piosenek, ilustrowana zdjęciami z turystycznych szlaków. Do nabycia od czwartku 13 października 2016 roku.

 

 

 
Pojedziemy
 
Gdy powieje latem
Żnin 2004
 
Żnin 2002
Nakład: 1200 egz.
 
Nakład: 1000 egz.
 
Autorska płyta Dominika Księskiego - tłumacza i wykonawcy piosenek rosyjskich bardów: Jurija Kukina, Włodzimierza Wysockiego i Jurija Wizbora. Dołączona książeczka z tłumaczeniami, ilustrowana zdjęciami wschodu słońca widzianego spod Bielalakai (Kaukaz Zachodni). Nagranie studyjne, ale bez kombinowania: tylko głos i gitara.
 
Płyta, na której najpiękniejsze z wysp, okalających potężny kontynent Bukowiny - 22 piosenki turystyczne, wybrane spośród najlepszych. Prawie wszystkie (wyjątkiem są trzy utwory) są w oryginalnych wykonaniach - śpiewają je sami autorzy. Mimo tego, że są to czasami rejestrowane głęboko archiwalne - ich jakość fonograficzna nie odbiega od dzisiejszych standardów. Oprócz piosenek szeroko znanych, płyta zawiera kilka unikalnych nagrań, zarejestrowanych po raz pierwszy: "Bieliczną" Krzysztofa Kleszcza, " Pannę Beskidzką" Piotra Szuckiego i "Blues rzekę" Ilony Lemańskiej.
      
   
      
  
  
  
 
   Piosenki na wakacje
Żnin 1990
  Żnin 2002
Nakład: 100
  Nakład: 82.580
Nakład wyczerpany
  Nakład wyczerpany

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry