Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Dziś rusza XXVIII Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Pałuk 2019 roku, organizowany przez Tygodnik Lokalny Pałuki. Szanowni Państwo, czas zacząć ulubioną zabawę wszystkich kochających sport. Trzymajcie kciuki za swoich faworytów odnoszących sukcesy i rozpaczających po porażkach. W ramach podziękowania za emocje możecie odwdzięczyć się Waszym faworytom poprzez oddanie głosu i wsparcie w walce o prestiżowy tytuł Sportowca Roku.

     Kapituła złożona z dziennikarzy naszej gazety uznała, że w 2019 roku lista nominowanych kończy się na dwudziestu pięciu sportowcach, z których najpopularniejszego wybierają kibice w drodze głosowania z zamkniętej listy kandydatów, natomiast działacza i trenera wybiera komisja plebiscytowa na podstawie zgłoszeń.
     GŁOS NA KUPONIE LUB W SMS
     Głosy w plebiscycie można oddać na dwa sposoby. Pierwszym jest wpisanie nazwisk swoich faworytów na kuponie, który od dziś do 13 lutego 2020 r. będzie publikowany w kolejnych numerach tygodnika Pałuki. Każda osoba może wypełnić i przynieść lub przysłać na adres redakcji Pałuk: ul. Sądowa 4, 88-400 Żnin (w przesyłce nie wymagającej pokwitowania adresata) dowolną liczbę oryginalnych, wyciętych z gazety kuponów. Ważne, by dotarły do nas najpóźniej do 14 lutego (piątek) 2020 roku do 17.00 (data stempla pocztowego nie ma znaczenia).
     Sportowiec, którego nazwisko czytelnik wpisze na pierwszym miejscu otrzyma 5 punktów, na drugim - 3 punkty, a na trzecim - 1 punkt. Dane osobowe głosujących nie będą gromadzone ani przetwarzane w jakikolwiek sposób, a służą jedynie do oddania głosu.
     Można także głosować za pośrednictwem SMS, który wysyłamy pod numer 73601. W jego treści należy wpisać: TPZ, numer sportowca, numer sportowca, numer sportowca, np. TPZ, 35, 40, 42 (numery od 20 do 44 podane są poniżej przy kandydatach). Koszt przesłania jednej wiadomości SMS to 3 zł netto (3,69 zł brutto). Główną nagrodą dla uczestnika Plebiscytu SMS-owego jest zegarek sportowy.
     GŁOSUJEMY NA TRZECH KANDYDATÓW
     Zarówno w głosowaniu za pomocą kuponów, jak i SMS koniecznie muszą być wytypowane 3 osoby. Głosowanie tylko na 1 bądź 2 sportowców spowoduje, że kupon lub SMS będzie nieważny.
     Regulamin plebiscytu.

     Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.

 

 

 

Grzegorz Berdysz
komisarz plebiscytu
grzegorzberdysz@wp.pl
tel. 52-302-07-38
Pałuki nr 1451 (49/2019)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry