Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Szanowni Państwo wybieramy najpopularniejszych sportowców mijającego roku. To jeden z najważniejszych elementów naszej dziennikarskiej tradycji. To także jeden z kluczowych punktów łączących wszystkich, którym ta tradycja zawdzięcza początek i dzięki którym istnieje do dziś środowisko pałuckiego sportu, naszych Czytelników i nas samych.

     Plebiscyt niesie z sobą emocje, gorące dyskusje w czasie nominacji i kontrowersje w czasie rozstrzygnięć, a w wielkim finale staje się przyczynkiem do wielkiej satysfakcji jednych, a mniej lub bardziej skrywanych rozczarowań innych. Odczucia te stają się udziałem wszystkich wspomnianych grup, które w nasz plebiscyt są zaangażowane.
     Kapituła złożona z dziennikarzy naszej gazety uznała, że w 2017 r. lista nominowanych, podobnie jak przed rokiem, kończy się na 30 sportowcach, z których najpopularniejszego wybierają kibice w drodze głosowania z zamkniętej listy kandydatów, natomiast działacza i trenera - komisja plebiscytowa na podstawie zgłoszeń.
     GŁOS NA KUPONIE LUB W SMS
     Głosy w plebiscycie można oddać na dwa sposoby. Pierwszym jest wpisanie nazwisk swoich faworytów na kuponie, który od dziś do 15 lutego 2018 r. będzie publikowany w kolejnych numerach tygodnika Pałuki. Każda osoba może wypełnić i przynieść lub przysłać na adres redakcji Pałuk: ul. Sądowa 4, 88-400 Żnin (w przesyłce nie wymagającej pokwitowania adresata) dowolną liczbę oryginalnych, wyciętych z gazety kuponów. Ważne, by dotarły do nas najpóźniej do 16 lutego (piątek) 2018 r. do 1700 (data stempla pocztowego nie ma znaczenia). Sportowiec, którego nazwisko czytelnik wpisze na pierwszym miejscu otrzyma 5 punktów, na drugim - 3 punkty, a na trzecim - 1 punkt. Dane osobowe głosujących nie będą gromadzone ani przetwarzane w jakikolwiek sposób.
     Można także głosować za pośrednictwem SMS, który wysyłamy pod numer 73601. W jego treści należy wpisać: TPZ. numer sportowca, numer sportowca, numer sportowca, np. TPZ. 35, 40, 42 (numery od 20 do 49 podane są poniżej przy kandydatach). Koszt przesłania jednej wiadomości SMS to 3 zł netto (3,69 zł brutto).

 

     GŁOSUJEMY NA TRZECH KANDYDATÓW
     Zarówno w głosowaniu za pomocą kuponów, jak i SMS koniecznie muszą być wytypowane 3 osoby. Głosowanie tylko na 1 bądź 2 sportowców spowoduje, że kupon lub SMS będzie nieważny. Regulamin plebiscytu na www.palukitv.pl.
     Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.

 

 

 

GRZEGORZ BERDYSZ
komisarz plebiscytu
grzegorzberdysz@wp.pl
tel. 52-302-07-38

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry