Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

XXIII Plebiscyt Tygodnika Lokalnego Pałuki
Wybór spośród trzydziestki
     Rozpoczynamy głosowanie na 10 najpopularniejszych sportowców Pałuk 2014 roku. Rozstrzygnięcie poznamy w sobotę 28 lutego w Żnińskim Domu Kultury.

     Szanowni Państwo! Czas zacząć ulubioną zabawę nie tylko czytelników Pałuk, ale wszystkich kochających sport. Trzymajcie kciuki za swoich faworytów odnoszących sukcesy i rozpaczających po porażkach. W ramach podziękowania za emocje macie okazję, żeby dzięki Waszym głosom powalczyli o prestiżowy tytuł sportowca roku w XXIII Plebiscycie Tygodnika Lokalnego Pałuki. Kapituła złożona z dziennikarzy naszego pisma uznała, że w 2014 roku lista nominowanych, podobnie jak przed rokiem, kończy się na 30.
     GŁOS NA KUPONIE LUB W SMS
     Głosy w plebiscycie można oddać na dwa sposoby. Pierwszym jest wpisanie nazwisk swoich faworytów na kuponie, który od dziś do 19 lutego 2015 roku będzie publikowany w kolejnych numerach tygodnika Pałuki. Każda osoba może wypełnić i przysłać na adres redakcji Pałuk: ul. Sądowa 4, 88-400 Żnin (w przesyłce nie wymagającej pokwitowania adresata) dowolną liczbę oryginalnych, wyciętych z gazety kuponów. Ważne, by dotarły do nas najpóźniej do 20 lutego (piątek) 2015 roku do 17:00. Data stempla pocztowego nie ma znaczenia.
     Sportowiec, którego nazwisko czytelnik wpisze na pierwszym miejscu otrzyma 5 punktów, na drugim - 3 punkty, a na trzecim - 1 punkt. Wśród czytelników zostaną rozlosowane nagrody w postaci pięciu zestawów książek Wydawnictwa Dominika Księskiego Wulkan oraz pięciu nagród rzeczowych.
     Można także głosować na najpopularniejszego sportowca Pałuk 2014 roku za pośrednictwem SMS-ów, które wysyłamy na numer 73601. W ich treści należy wpisać: TPZ, numer sportowca, numer sportowca, numer sportowca, np. TPZ, 35, 40, 42 (numery od 20 do 49 podane są poniżej przy kandydatach). Koszt przesłania jednej wiadomości SMS to 3 zł netto (3,69 zł brutto). Główną nagrodą dla laureata w głosowaniu SMS-owym jest zestaw książek Wydawnictwa Dominika Księskiego Wulkan.

     GŁOSUJEMY NA TRZECH KANDYDATÓW
     Zarówno w głosowaniu za pomocą kuponów, jak i SMS koniecznie muszą być wytypowane 3 osoby. Głosowanie tylko na 1 bądź 2 sportowców spowoduje, że kupon lub SMS będzie nieważny. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.
    Regulamin plebiscytu.

GRZEGORZ BERDYSZ
komisarz plebiscytu
grzegorz.berdysz@wp.pl
Pałuki nr 1191 (50/2014)

 

 


 
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry