Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

XXII Plebiscyt Sportowy Tygodnika Lokalnego Pałuki rozpoczęty
30 wspaniałych
     Rozpoczynamy głosowanie na 10 najlepszych sportowców Pałuk 2013 roku. Rozstrzygnięcie poznamy w sobotę 1 marca w Żnińskim Domu Kultury.

     Szanowni Państwo! Czas zacząć ulubioną zabawę nie tylko czytelników Pałuk, ale wszystkich kochających sport. Trzymajcie kciuki za swoich faworytów odnoszących sukcesy i wzdychających po porażkach. W ramach podziękowania za emocje macie okazję, żeby dzięki waszym głosom powalczyli o prestiżowy tytuł sportowca roku w XXII Plebiscycie Tygodnika Lokalnego Pałuki. Kapituła złożona z dziennikarzy naszego pisma uznała, że w 2013 roku lista nominowanych kończy się na 30.
     ZASADY GŁOSOWANIA
     Głosy w plebiscycie można oddać na dwa sposoby. Pierwszym jest wpisanie nazwisk swoich faworytów na kuponie, który od dziś do 20 lutego 2014 roku będzie publikowany w każdym numerze tygodnika Pałuki. Każda osoba może wypełnić i przysłać na adres redakcji Pałuk 88-400 Żnin, ul. Sądowa 4 (w przesyłce nie wymagającej pokwitowania adresata) dowolną liczbę oryginalnych, wyciętych z gazety kuponów. Ważne, by dotarły do nas najpóźniej do 21 lutego (piątek) 2014 roku do 17.00. Data stempla pocztowego nie ma znaczenia. Sportowiec, którego nazwisko czytelnik wpisze na pierwszym miejscu otrzyma 5 punktów, na drugim - 3, a na trzecim - 1 punkt. Wśród czytelników zostaną rozlosowane nagrody w postaci 5 prenumerat Pałuk od II kwartału do końca 2014 roku i 5 nagród rzeczowych. Można także głosować na najpopularniejszego sportowca Pałuk 2014 roku za pośrednictwem SMS-ów, które wysyłamy na numer 73601. W ich treści należy wpisać: TPZ, numer sportowca, numer sportowca, numer sportowca, np. TPZ, 35, 40, 42. Koszt przesłania jednej wiadomości SMS to 3 zł netto (3,69 zł brutto). Główną nagrodą dla laureata w głosowaniu SMS-owym jest prenumerata tygodnika Pałuki począwszy od numeru bezpośrednio następującego po ogłoszeniu wyników konkursu do końca 2014 roku. Zarówno w głosowaniu za pomocą kuponów, jak i SMS koniecznie muszą być wytypowane 3 osoby. Głosowanie tylko na 1 bądź 2 sportowców spowoduje, że kupon będzie nieważny. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.

 

     W związku ze zmianą sposobu wyłaniania zwycięzcy konkursu SMS-ego tygodnika Pałuki oraz tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska na najpopularniejszego sportowca, wprowadzono niewielkie zmiany w regulaminie. W nowej postaci obowiązuje on od 25 listopada 2013 r. godz. 15.00. Z nowym i starym regulaminem można zapoznać się na naszej stronie internetowej http://palukitv.pl/plebiscyt-sportowy.   (mr)

GRZEGORZ BERDYSZ
komisarz plebiscytu
grzegorzberdysz@wp.pl
tel. 52-302-07-38
Pałuki nr 1139 (50/2013)

 

Wioślarstwo
Kacper Białkowski
Biegi
Helena Dalke
   
Piłka nożna
Szymon Goc
Hokej na trawie
Robert Gruszczyński
   
Piłka nożna,
siatkówka, tenis stołowy
Przemysław Jabłoński
Hokej na trawie
Jakub Janicki
   
Piłka nożna
Paweł Kadłubowicz
Karate
Marcin Kasprzak
   
Karate
Filip Krych
Piłka nożna
Patryk Kurowski

   
Sport modelarski
Szymon Łasut-Balcerzak
Lekkoatletyka
Aleksandra Machowska
   
Hokej na trawie
Mateusz Mazany
Hokej na trawie
Adriana Misiak
   
Hokej na trawie
Maciej Pacanowski
Wioślarstwo
Patryk Pietryszyn
   
Karate, piłka nożna
Antoni Pietrzak
Hokej na trawie
Klaudia Purol
   
Freestyle motocross
Artur Puzio
Karate
Marta Rzymyszkiewicz
   
Lekkoatletyka
Michał Senger
Karate
Kamil Krzysztof Sęk
   
Siatkówka
Wiktoria Skrzypczyk
Hokej na trawie
Filip Sławski
   

Bilard
Piotr Swacha

Sport motorowodny
Marcin Szymczyk

.

 

   
Wioślarstwo, biegi
Wojciech Urbanowski
Hokej na trawie
Martyna Wypijewska
   
Wioślarstwo
Justyna Wika
Siatkówka
Kinga Zalewska

opracowali:
Marcin Dobosz
Stanisław Tyrakowski

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry