Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku
   
       
 
josk-d.jpg
Jerzy Jóskowiak
    Jerzy Jóskowiak: - "Jestem bardzo mile zaskoczony, że zostałem wybrany trenerem roku w plebiscycie "Pałuk". Nie spodziewałem się takiego wyróżnienia. Będzie mnie dopingowało do jak najlepszej pracy z hokejową kadrą Polski, by nie zawieść powierzonego mi tytułu trenera roku. Serdecznie dziękuję komisji plebiscytowej za przyznany tytuł".
kawka-d.jpg
Ryszard Kawka
    Ryszard Kawka: - "Przyznany mi tytuł działacza roku w Waszym plebiscycie jest dla mnie wielkim, zresztą bardzo miłym zaskoczeniem i szczególnym wyróżnieniem. Jest jednocześnie bodźcem do dalszej pracy z dziećmi i młodzieżą na wsi, która wielkich wyborów co do spędzania wolnego czasu i rozwijania swoich zainteresowań nie ma. Dziękuję komisji za wybranie mnie jako działacza roku".
gacz-d.jpg
Eugeniusz Gaczkowski
    1. Eugeniusz Gaczkowski: - "Trudno mi jeszcze uwierzyć, że zostałem wybrany najpopularniejszym sportowcem. Jestem bardzo mile zaskoczony i szczęśliwy, że mój trud gry w hokeja został tak bardzo wysoko doceniony przez Czytelników, a myślę że przede wszystkim tych gąsawskich, którym serdecznie dziękuję i obiecuję, że otrzymany okazały puchar znajdzie w moim domu godne miejsce.
krup-d.jpg
Jacek Krupiński
ciem-d.jpg
Jacek Ciemny
wisni-d.jpg
Monika Wiśniewska
mistrz-m.jpg
Henryk Pade


    2. Jacek Krupiński: - "Nie spodziewałem się tak wysokiego wyróżnienia. Jestem bardzo zadowolony, że znalazłem tak wysokie uznanie wśród Czytelników, którym serdecznie dziękuję za oddane na mnie głosy".
stryk-d.jpg
Marcin Strykowski
konie-d.jpg
Zenon Konieczny
cyrok-d.jpg
Danuta Cyrok
gwit-d.jpg
Marek Gwit
lucz-d.jpg
Robert Łuczak
    3. Marcin Strykowski: - "Jestem bardzo zadowolony z trzeciego miejsca w tegorocznym plebiscycie. Miło być w gronie najpopularniejszych sportowców roku zważywszy na to, że w tym plebiscycie była bardzo silna konkurencja. Dziękuję Czytelnikom za to, że na mnie tak licznie głosowali".
    4. Jacek Ciemny: - "Jestem szczęśliwy, że znalazłem się wśród najpopularniejszych sportowców plebiscytu dzięki Czytelnikom, którym bardzo dziękuję".
    5. Zenon Konieczny: - "Jestem już nie po raz pierwszy wśród laureatów plebiscytu "Pałuk", ten będę pamiętał ze względu na doborową stawkę w jakiej się znalazłem dzięki głosom oddanym przez Czytelników, którym dziękuję".
    6. Monika Wiśniewska: - "Olbrzymia satysfakcja, że jestem w dziesiątce najpopularniejszych sportowców. Nigdy się tego nie spodziewałam. Dziękuję Czytelnikom".
    7. Danuta Cyrok: - "Jest to wielkie wyróżnienie i zarazem zobowiązanie do dalszego uprawiania sportu. Nie spodziewałam się takiego wyróżnienia. Dziękuję Czytelnikom, którzy na mnie głosowali".
    8. Henryk Pade, mogilnianin był nieobecny na balu laureatów plebiscytu.
    9. Robert Łuczak: - "To tylko dopinguje do dalszej pracy. Ogromna satysfakcja. Dziękuję szczególnie dziewczynom, które na mnie głosowały. To dzięki ich głosom zająłem tak wysokie miejsce w plebiscycie".
    10. Marek Gwit: - "Trudno mi uwierzyć, że jestem w dziesiątce najpopularniejszych sportowców. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy i dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali".
kowal-d.jpg
Anna Kowal
    11. Anna Kowal: - "Ogromne zaskoczenie i olbrzymia satysfakcja, że znalazłam się w tak doborowej stawce sportowców. Dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali".
Jacek Mielcarzewicz
Pałuki nr 470 (8/2001)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry